EBA SOFTWARE SİSTEM

ÜRÜNLER > E-ANDAÇ


 

Dijital Andaç (E-Andaç)

Dijital Andaç  (veya "online andaç", "e-andaç")internet ortamında hızlı ve kolay kullanılabilir olması sebebiyle sizde  e-andaç olarak web sitenize taşıyabilirsiniz.

Dijital Andaç  yada E- Andaç , kurumsal yayınlarınızın internet ortamında yayınlanmasını sağlar. Bizler, Andaç tasarımını yapıp dilerseniz e-andaç olarak da size teslim ediyor yada web sitenizde yayınlıyoruz. Elinizdeki mevcut eski yada yeni Andaçlarınızı e-andaç olarak internet ortama aktarıyoruz.

Dijital andaç özellikleri;

  • Tüm katalogda kelime ile arama yapılabilir.
  • Online andaç sayfalar tamamen vektördür. Büyüttüğünüz de yazılar bozulmaz.
  • Sayfa sayfa, ya da sayfa numarasıyla istenilen sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
  • Online Andaç’a isteğe göre arka plan müziği ilave edilebilir.
  • Tam ekran görüntüleme mevcuttur.
  • Dijital andaç da sosyal paylaşım sitelerine gönderim için butonlar bulunur.

Öğrencilerinizi artık PDF'lerden kurtarın

E-Andaç ile bilgisayar ve mobil cihazlarda andaçlarınız şölene dönüşecektir. Kullanım kolaylığından, Fon Müziğine, Tıklanabilir Link'lerden Youtube Videolarına kadar bir çok rahatlık sağlayacaktır, Size ve Öğrencilerinize..

Öğrencilerinize Dijital Andaç deneyimi yaşatın.

Bilgisayar ekranında sayfalar gerçek bir Katalog gibi çevrilsin. iPad ve iPhone'da sayfalar parmağınızla kaydırılsın... Tüm Katalog'da arama yapılabilsin, içeriklerde gezine bilmek için indeks oluşturulsun. Sadece resimlerle yetinilmesin, Youtube videoları da olsun.. Hatta fon müziği istediğiniz bir müzik  olsun..

Öğrencileriniz neden mi beğenecek?KOLAY KULLANIM

Günümüz de herkesin önem verildiği iki şey; Kolay ve Hızlı kullanım. E-Andaç web'de hem butonlarla, hem sayfanın kenarına tıklayarak veya sürükleyerek gezilebilir ve gerçek Andaç deneyimi yaşatır.

ÇOK HIZLI

Herkesin acelisi var, E-Andaç çok hızlıdır. Sayfalar tek tek arkada yüklenirken öğrenciniz rahat rahat andaç’ı inceleyebilir. Sayfa geçişlerinde beklemek zorunda kalmaz.

 

YOUTUBE/VIMEO VİDEOLARI

Sadece Resimle olmaz diyen öğrencilerimize Youtube ve Vimeo video opsiyonunu ekledik. Böylece Ürün veya Hizmetinizi video formatında  sunabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

E-Andaç'da bulunan paylaşım butonları ile Facebook, Twitter, Linkedin, Myspace, Tumblr, Blogger veya E-Mail yolu ile öğrencileriniz tarafından tek tıklamayla kolayca paylaşılabilir.

TÜM MOBİL CİHAZLARA UYGUNDUR

Web üzerinden çalışan E-Andaç sürümü tüm Mobil Cihazlarla uyumludur [iPad, iPhone, Android fark etmez. Her yerden ulaşılabilir her yerden çalışır]                                                           

SINIF İÇİN HAZIRLANACAK ANDAÇ’DA İSTENİLENLER

*Okula ait görseller

*Okul Müdürü (fotoğraf,video,biyografi)(İsteğe bağlı)

*Sınıf Öğretmeni (fotoğraf,video,biyografi),(İsteğe bağlı)

* Öğrenciye Özel Video (2 dakikayı geçmiyecek şekil de)

*Öğrenciye Özel world Alanı (Okulu ,öğretmenleri ve arkadaşları ile ilgili düşünceleri)

*Öğrenciye Özel fotoğraflar.(1-10 adet arası)

 

TESLİM ŞEKLİ

Okulun bir sınıfına yapılan ANDAÇ ;Her öğrenci için ayrı ayrı hazırlanıp CD 'de teslim edilir.(Öğrenci mağremiyeti düşünülerek siteye yüklenmez.)

Web Tasarım : EBASOFTWARE